Home /
Czemu każdy restaurator powinien znać odpowiedź na pytanie: POS co to jest?
;

Czemu każdy restaurator powinien znać odpowiedź na pytanie: POS co to jest?

System POS jest dziś synonimem profesjonalnej obsługi klienta i nierozdzielnie jest wiązany z restauracją. Czym jest POS? Czemu każdy restaurator powinien go znać? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule. Krok w stronę sukcesu… Każdy, kto poznał odpowiedź na pytanie POS co to jest i wprowadził go do swojego lokalu gastronomicznego, wie, […]

co to jest pos

co to jest pos

System POS jest dziś synonimem profesjonalnej obsługi klienta i nierozdzielnie jest wiązany z restauracją. Czym jest POS? Czemu każdy restaurator powinien go znać? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Krok w stronę sukcesu…

Każdy, kto poznał odpowiedź na pytanie POS co to jest i wprowadził go do swojego lokalu gastronomicznego, wie, że jest to klucz do sukcesu. Czemu tak się dzieje? Wynika to z tego, że bez odpowiedniej organizacji pracy oraz ułatwień, które ją usprawnią, nie jesteś w stanie prowadzić restauracji na najwyższym poziomie. Owszem, sercem lokalu na zawsze pozostanie dobre jedzenie, ale Twoich klientów może skutecznie odstraszyć nerwowa atmosfera oraz brak profesjonalnej obsługi. Nieprzyjemna atmosfera bardzo często pojawia się wśród pracowników, gdy nie mogą skutecznie wykonywać swojej pracy, bo procedura działań niepotrzebnie się przedłuża. A tak się dzieje, kiedy są oni za każdym razem zmuszeni osobiście stawiać się w kuchni w celu złożenia zamówienia. Do nerwowej sytuacji jest w stanie także doprowadzić brak wglądu w graficzną prezentację sali, przez co Twoi pracownicy nie wiedzą, które stoliki są zajęte, a które wolne. Jest to bardzo niewygodne w szczególności, gdy lokal jest spory i ma mnóstwo miejsc. Tych wszystkich zdarzeń możesz uniknąć. Wystarczy, że zainwestujesz w system POS, a te kłopoty odejdą w zapomnienie.

Dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i profilu lokalu

Twórcy systemu POS doskonale zdają sobie sprawę z tego, że lokale gastronomiczne nie tylko różnią się wystrojem i charakterem, ale przede wszystkim profilami. Z tego też powodu ekskluzywna restauracja i pizzeria w polskim wydaniu będą potrzebowały innych opcji w oprogramowaniu. W końcu w pizzerii i lokalach typu fast food bazują na sprzedaży na wynos, dlatego też kluczową dla nich funkcją będzie tzw. tryb szybkiej sprzedaży. Jeśli jesteś właścicielem lokalu, w którym króluje pizza, to na pewno ucieszy Cię informacja, że system POS ma również możliwość zamawiania pizzy podzielonej na części z różnymi dodatkami. Istnieje również moduł dostaw na telefon. To kolejne bardzo wygodne rozwiązanie, które z każdym rokiem zdobywa większe grono zwolenników. Odpowiadając na pytanie POS co to jest warto wspomnieć o tym, że współpracuje on z większością urządzeń fiskalnych dostępnych na polskim rynku, dzięki czemu możesz bez żadnych problemów wydrukować paragon.