Home /
Dealer Mazda Gliwice pomoże ci dobrać odpowiedni samochód
;

Dealer Mazda Gliwice pomoże ci dobrać odpowiedni samochód

Kupno nowego pojazdu to nie lada wyczyn. Wprawdzie wybór samochodów jest dość spory, ale nie wszystkie są dla nas idealne. Mamy różne temperamenty i potrzeby, a auto musi pasować do naszego stylu życia. Postaw na niezawodność Auto musi być przede wszystkim funkcjonalne, łatwe w prowadzeniu, wygodne no i rzadko się psuć. Te cechy spełniają właśnie […]

dealer mazda gliwice

Kupno nowego pojazdu to nie lada wyczyn. Wprawdzie wybór samochodów jest dość spory, ale nie wszystkie są dla nas idealne. Mamy różne temperamenty i potrzeby, a auto musi pasować do naszego stylu życia.

Postaw na niezawodność

Auto musi być przede wszystkim funkcjonalne, łatwe w prowadzeniu, wygodne no i rzadko się psuć. Te cechy spełniają właśnie Mazdy. Te japońskie samochody to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. Nic w tym dziwnego. Bez problemu można znaleźć coś co przypadnie nam do gustu. Mazdy uchodzą za jedne z najmniej awaryjnych. To sprawia, że co roku kupują je kolejni klienci, którzy doceniają właśnie te cechy. To jednak nie wszystkie ich zalety. Samochody są bardzo przyjazne w prowadzeniu. Co jednak ważne ich kierowanie jest precyzyjne. Sztywne podwozie powoduje, że dobrze trzymają się dogi i doskonale wchodzą w zakręty nawet przy dużych prędkościach. Tym samym zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców. Oprócz tego są ekonomiczne. Zużycie paliwa jest na bardzo niskim poziomie. Decyduje o tym m.in. wysokiej jakości silnik atmosferyczny i stosunkowo niewielka masa. To powoduje, że samochody są bardzo wydajne, a jednocześnie zrywne i bezpieczne. Do ich wykonania użyto blachy o podwyższonej odporności, która stanowi dodatkową ochronę w razie wypadku.

Niezawodne technologie w zasięgu ręki

Mazdy to nie tylko niska awaryjność i dobre osiągi, ale również nowoczesne rozwiązania. Potwierdzi to każdy dealer Mazda Gliwice. Samochody są naszpikowane nowoczesnymi technologiami. Ich prowadzenie jest bardzo komfortowe. System Driver alert jest bardzo pomocny, kiedy kierowca jest zbyt znużony. Technologia wykrywa senność, a kiedy kierowca staje się zbyt śpiący, włącza się sygnał alarmowy. To znak, że czas się zatrzymać i chwile odpocząć, żeby nie spowodować kolizji. Przydatny jest także system wspomagający hamowanie, który uruchamia się w momencie, gdy poprzedzający nas pojazd jest w zbyt bliskiej odległości. Wtedy nasze auto zaczyna automatycznie hamować. Dzięki temu można uniknąć przykrego zdarzania drogowego. Nie bez znaczenia jest także system monitorowania ruchu poprzecznego, który uruchamia się w momencie, kiedy podczas cofania pojawia się przeszkoda. Takie zabezpieczenia są bardzo pomocne na co dzień. Zwykle do wypadków dochodzi z powodu zmęczenia i stresu, a takie technologie przed tym chronią. Jeśli chcesz zobaczyć, jak działają one w praktyce, dealer Mazda Gliwice wszystko ci zaprezentuje.

One Response to “Dealer Mazda Gliwice pomoże ci dobrać odpowiedni samochód”

Dodaj komentarz