Home /
JIRA Polska pomaga usprawnić komunikację wewnętrzną w firmie?
;

JIRA Polska pomaga usprawnić komunikację wewnętrzną w firmie?

Komunikacja wewnętrzna w firmie odgrywa ogromne znaczenie. To właśnie ten czynnik wpływa nie tylko na organizację pracy, ale przede wszystkim na obraz pracodawcy, a co za tym idzie firmy na zewnątrz. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czy JIRA Polska to dobry pomysł, jeśli chcemy usprawnić komunikację w firmie. Czy JIRA Polska to dobre rozwiązanie? JIRA […]

jira polska

jira polska

Komunikacja wewnętrzna w firmie odgrywa ogromne znaczenie. To właśnie ten czynnik wpływa nie tylko na organizację pracy, ale przede wszystkim na obraz pracodawcy, a co za tym idzie firmy na zewnątrz. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czy JIRA Polska to dobry pomysł, jeśli chcemy usprawnić komunikację w firmie.

Czy JIRA Polska to dobre rozwiązanie?

JIRA Polska to platforma biznesowa, która jest skierowana do wszystkich przedsiębiorstw. Nie ważne, czy jesteś właścicielem małej firmy czy też dużego przedsiębiorstwa, który ma kilka oddziałów w całej Polsce. System JIRA to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie. Zawdzięcza to swojemu elastyczności, która pozwala dopasowywać moduły do indywidualnych potrzeb danej organizacji. Głównym zadaniem tego systemu jest poprawienie przepływu informacji między pracownikami. Jest to możliwe dzięki wielu przydatnym funkcjom. Oprogramowanie posiada m in. platformę wymiany informacji, opcję tworzenia kartoteki pracowników czy zarządzania dokumentami lub zasobami firmy.

Zarządzanie dokumentacją ułatwi pracę w Twojej firmie

Platforma JIRA Polska oferuje wiele ciekawych rozwiązań. Jedną z nich jest program DMS, czyli Document Management System, dzięki niemu cały zespół będzie mógł tworzyć dokumenty, które będą w całości elektroniczne. Jednak to nie wszystko. Oprogramowanie umożliwia importowanie papierowych oryginałów bezpośrednio ze skanera. Elektroniczny przepływ dokumentów to bardzo wygodne rozwiązanie. By utworzyć dokument użytkownik wypełnia prosty formularz, np.: wniosek urlopowy, a JIRA Polska zadba o to, by dokument trafił do odpowiednich osób, jednocześnie wysyłać przy tym powiadomienia na emaila.

Zarządzanie zasobami firmy to rozwiązanie, które usprawni przydzielanie zadań

Jeśli przydzielanie zadań i ich realizacja nie jest płynne w Twojej firmie, to na pewno zainteresuje Cię platforma, która pozwala usprawnić te działania. Jest nią zarządzanie zasobami firmy. Tego typu program pozwoli Ci kontrolować m in. flotę samochodów, aparaty telefoniczne lub też sprzęt komputerowy, który jest w Twoim biurze. Jak widać jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie, dlatego też doskonale sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie. Warto wspomnieć o tym, że JIRA Polska pozwala określać dowolne parametry dla każdego zasobu i wiązać z nimi powiadomienia. Dzięki temu, jeśli jesteś właścicielem wypożyczalni, otrzymasz powiadomienie o zbliżającym się terminie przeglądu lub też ubezpieczenia zaewidencjonowanego samochodu.